Sosyal Medya

46Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet Siteleri

Sesli Sohbet Odaları

Platformlar üzerinde arkadaşlık ve dostluk amacıyla kurulan sesli ve görüntülü sesli sohbet sistemleridir. Bu platformlar üzerinde birey’lerde yer edinmekte olup vakitlerini eğlence içerisinde geçirmektedirler. Hemen hemen her ülkenin katılım sayısı bulunmakta olduğundan dolayı burada arkadaşlık ilişkilerinizi hızlandırabilirsiniz. Seslisohbet platformlarında sohbet kalitesi ve canlı müzik, şiir ve şarkı eşliğinde keyifle devam eden seslihayel hedefini her zaman üstün seviyeli kullanıcılarına borclu olarak benimseyip önemsiyor. Sizde aramızda bulunup sitemizin içerisinde gerçek bir kullanıcı ile veya birkaç kullanıcı ile aynı anda sohbet edip bay ve bayan arkadaş edinebilirsiniz.

Sesli Sohbet Siteleri

sesli sohbet siteleri eskisi gibi malesef ayakta duramıyorlar user bulmakta çok zorlanıyorlar oysaki günümüzde bir sürü sesli sohbet siteleri mevcut bulunmaktadır yüzlerce her önüne gelen malesef bir sesli sohbet sitesi açmış bir anda doldururum hayaliyle hareket edip hayal kırıklığına uğramaktdırlar inanın çok eski sesli sohbet siteleri bile şuanda bir çoğu boş boşu boşuna oda paraları ödüyorlar.

Sesli Sohbet Odaları

Türkiye cumhuriyeti devletinde şuanda sesli sohbet odaları speaky chat olarak sınıflandırılır daha öncesinde voice diye türk yapımı odalar mevcuttu sanırım piyasada tutunamadılar şuanda hemen hemen hiç bir sitede odaları mevcut değildir tamamen speay chat kullanmaktadır sesli sohbet odaları tablet bilgisayar aracılığıyla sadece bir defaya mahsus activite proğramı yükleyerek kulanabilirsiniz ama diğer mobil telefonlarda yazılı chat odaları kulanılabilinmekte speaky chat sesli sohbet odaları arap asıllı muhammet isminde bir şahıs tarafından keşfedilmiştir ve yıllardır bunun ekmeğini yemekte bütün panelcilere almalak muhammet oda tahsis etmektedir muhammet almalak sesli sohbet odaları satışından hatırı sayılı büyük bir servete kavuşmuştur adamda beyin var en az yirmi senedir sesli sohbet odaları satmakta sadece türkiyede yüzlerce site var her sitede en az on oda kimi sitelerde kırk elli oda düşünün en az türkiyede beş bin tane oda satmakta dünya genelini düşünecek olursak milyonlara tekabül edecektir düşünün bir odayı 5 tl ye verse milyonlarca odayı kaç paraya her ay gelirini siz hesaplayın kısacası bizler sadece ve sadece muhammed almalağı zengin ediyoruz.


Popüler Yorumlar

Sesli Panelciler